כל מה שילדים צריכים זה חום ואהבה

כל מה שילד צריך זה חום ואהבה

הרבה הורים שמזמינים אותי להעביר הופעה או להפעיל מסיבת יומולדת של הילדים שלי שואלים אותי אחר כך מה הטריק שלי. כאילו יש לי קסם מיוחד עם הילדים. הם רוצים לדעת מה אני עושה שגורם לילדים לאוהב אותי כל כך, לשתף איתי פעולה וגם לזכור אותי אחר כך. והאמת? התשובה היא ממש פשוטה. כל מה שילד צריך זה חום ואהבה.

כן, זו התשובה שלי. נכון- בורכתי בכישרון להצחיק ובאנרגיות של ילד בגילם אבל לא בגלל זה הם כל כך נהנים איתי ולא בגלל זה אני כל כך נהנה איתם. הכיף שלנו מתחיל ונגמר בזה שאני מתייחס אליהם- אני באמת רואה אותם. אני לא בא מעביר מופע והולך. לא אכפת לי רק מהרגע שאני מצחיק אותם ועד שאני מקבל את התשלום ומשוחרר לדרכי. אכפת לי מהילדים באמת ובתמים. אכפת לי שיהנו, אכפת לי מה הם חושבים, אני דואג להצחיק אותם לדבר איתם לבדוק את החומרים שלי על ילדים בטווח גילאים שונים ובאמת להקשיב למה שיש להם לומר.

זו לא קילשאה שילדים צריכים חום ואהבה- חלק צריכים יותר חלק פחות אבל כולם צריכים שיתייחסו אליהם, יקשיבו להם- ישמו לב אליהם. ההופעה שלי כולה בנויה על הילדים ומה שמעניין ומצחיק אותם- מישיבה עם ילדים בגילאים שונים והקשבה לבדוק מה יגרום להם לצחוק, ועד ההופעה עצמה בה אני עושה הכל כדי להיות איתם שם במהלך ההופעה. לא רק להופיע- אלא ממש להיות איתם.

אחרי ההופעה אני תמיד דואג להצטלם עם הילדים להתחבק ולקבל משוב ולתת להם חזרה את החום והאהבה תשומת הלב והיחס שהם נתנו לי במהלך המופע. אז אם יש לכם ילדים עזבו רגע את מה שאתם עושים, לכו אליהם חבקו אותם חזק והזכירו להם כמה אתם אוהבים אותם!

To Top