6

טיפים לצילום מוצלח של הילדים

עם כל ההכנות וכל ההתרגשות, בסופו של דבר מסיבת יום הולדת אורכת כמה שעות ספורות בלבד ונגמרת ובסופה יישארו רק הזיכרונות. חשוב לתעד ולצלם שיהיה לנו במה להיזכר לאחר מכן ומה לשים באלבום ולהראות לילדים כשיגדלו ולכדים כשיהיו אבל יותר חשוב להנות מהמסיבה .
הורים רבים כל כך מתרגשים מהמעמד שהילד גדל בשנה ומצלמים אותו לאורך כל המסיבה עם הנייד תוך כדי ומפריעים להלך המסיבה, וגם לעצמם ובעיקר לילד להנות מיום ההולדת. אספתי כמה טיפים איך לצלם את הילדים במסיבת יום ההולדת וגם להנות ממנה:
1. במסיבה הילד צריך להיות פעיל ומרוכז במסיבה ובהנאה. הוא לא רוצה ולא צריך לעמוד ולהצטלם. רוצים תמונות משפחתיות שהילד יהיה סבלני ויביט למצלמה? הצטלמו לפני המסיבה כשלכולם יש עוד בגדים נקיים מצב רוח טוב וכח.
2. במהלך המסיבה אל תקראו לו ותבקשו ממנו לעצור את מה שהוא עושה ולחייך למצלמה. זה מפריע למסיבה ולהנאה שלו. צלמו אותו תוך כדי כך תתפסו את הרגעים הכי יפים ואמיתיים.
3. צלמו כמה שיותר. היום אפשר לצלם ולמחוק כך שלא צריך לספור תמונות- צלמו ותבחרו אחר כך.
4. רוצים תמונה במהלך המסיבה? בקשו ממנו לעשות פרצוף או לרקוד או להצטלם עם חברים- כך שזה יהיה חלק מההפעלה של המסיבה ולא תמונה מבוימת שהוא יצטרך לעצור בשבילה.
5. צלמו בגובה העיניים- רדו על הברכיים, התכופפו, שבו על כיסא- העיקר שתצלמו את הילדים בגובה שלהם ולא מלמעלה
6. תנו להם לצלם! ילדים יודעים לתפעל טלפון נייד או מצלמה בקלות, הסבירו להם דאגו שיזהרו ותנו להם לצלם את המסיבה מנקודת המבט שלהם.
כשהכל רגע ותוכלו לנשום לרווחה, תסתכלו ביחד בתמונות ותיזכרו בחוויה הנפלאה (והמתועדת)

To Top