2-1

למה ילדים בני חמש לא צריכים יומולדת מטורפת

כשאנחנו הינו ילדים היו ימי הולדת פשוטים עם משחקי חברה, עוגה וקצת ממתקים, לבשנו בגד יפה הזמנו את כל החברים לחצר או לבית חגגנו והינו מרוצים. במהלך השנים הפקות ימי הולדת לילדים נהיו משהו מפלצתי ומטורף והאמת? אין סיבה.
ילדים בני חמש, שש, שבע הם בדיוק אותם ילדים כמו שהיו פעם- מי שהשתנה זה ההורים. ההורים משום מה בטוחים שצריך שולחן ממתקים ענקי, עוגה מעוצבת, מפעיל מטורף ולהפיק יום הולדת שלא מביישת חגיגת בר מצווה. ולמה? ילדים יהיו מרוצים מיום הולדת פשוטה עם משחקי חברה ועוגה רגילה העיקר שיביאו להם מתנות והם יהיו מרכז המסיבה.
מה שחשוב לילדים זה להיות מרכז המסיבה ובשביל זה לא צריך להפיק ארוע מטורף. ככל שתפיקו ארוע ענק ומושקע כל שנה – הילד יתחיל לצפות ואז באמת תצטרכו לעמוד בציפיות. לא חבל על ההשקעה המטורפת? לא חבל על הכסף?
ילדים הם קהל פשוט. מה שצריך בשביל לארגן להן יום הולדת זה פשוט וקל, והנה כמה עצות מבעל ניסיון.
• בהתאם לגיל של הילד התאימו האירוע והמוזמנים- אם זה ילד בן שנה חגגו אירוע ביחד עם המשפחה והחברים הקרובים, הוא במילא לא מבין. אם מדובר בילד יותר גדול הזמינו בהתאם אם החברים- לעיתים אפשר להזמין רק את הבנות או את הבנים בגן ולא את כולם.
• בחרו מקום נוח כמו חצר או חדר דיירם או בבית בהתאם לכמות האנשים וסוג האירוע
• התארגנו מראש- אם מדובר בילד שכבר מבין שתפו אותו בהכנות ובדקו איתו מה הוא רוצה שיהיה. לא להכל חייבים להסכים אבל אם למשל הילד אוהב גיבורי על אפשר להשקיע בקישוטים ובכלים החד פעמיים שיהיו כמו גיבורי על ואפילו לדאוג לו לחליפה של גיבור על
• הילד הוא המרכז זיכרו זאת- לא אתם ולא גודל המסיבה ולא מה שההורים האחרים יגידו. מה שחשוב שהילד יהיה מרוצה אז דאגו לו לאורך כל המסיבה.
• העיקר זה לא הממתקים והעוגה- בהתאם לשעת המסיבה דאגו לכיבוד קל והתרכזו במסיבה עצמה ולא באוכל.
• התאימו את הפעילות לגילאי הילדים ומצאו מי שיארגן ויפעיל. בהתאם לגיל הילד אפשר להזמין מפעיל אך דאגו שהוא מתאים לקהל מבחינת בנים בנות וגיל ושיוכל להחזיק את הקהל.
זכרו- מסיבת יום ההולדת נועדה לילדים לא להורים. מי שצריך להיות מאושר זה הילד וילדים יהיו מאושרים בכל תקופה במשחק חבילה עוברת וכיסאות מוזיקליים. תאמינו לי.

To Top